איך עושים כסף קל באינטרנט?

אנחנו מורגלים לחשוב שכדי להרוויח כסף צריך לעבוד קשה, אנחנו חושבים על כסף כמשהו שניתן לעשות רק בעבודה מסודרת, בצורה שגרתית ומשעממת, לא מגוונת, שבה אנחנו מתבוננים בשעון שוב ושוב במהלך היום. אנחנו אומנם מכירים אנשים עצמאיים אבל זה נראה לנו רחוק ולא ממש מציאותי, מסובך ו(שוב) קשה.

בשנים האחרונות אנחנו מכירים יותר ויותר אנשים שמרוויחים כסף דרך האינטרנט, אבל כשאנחנו חושבים עליהם, עולות תמונות של סטארטאפיסטים שמכרו את החברה שלהם, אנשים ששטים ביאכטה שלהם. אז כן, שמענו על הילד שמכר דברים באיביי, ועל חבר גרפיקאי שעושה עבודות מהצד, אבל אנחנו לא גרפיקאים.

שקל2 מציע לכם לבצע משימות פשוטות כמו מילוי סקרים קצרים, צפייה בפרסומות, ביקור באתרים בשביל תגמול כספי. ברגע שהגעתם לסכום אתם יכולים לבקש למשוך את הכסף.

ממה אתם יכולים לעשות כסף? הרי אנחנו לא דורשים שום יכולת מיוחדת
אתם יכולים לעשות כסף מהזמן שלכם, כאשר אתם ממלאים שאלון או צופים בפרסומת או משתתפים בשאר המשימות בהן אתם צריכים לבצע דברים קלים, על הזמן שאתם משקיעים תקבלו כסף.
הדבר הנוסף שאתם יכולים לעשות כסף בקלות באמצעותו הוא הקשרים שלכם. ע"י פניה לחברים שלכם להצטרף לשירות אתם מרוויחים פעמיים: פעם אחת כי חברים שלכם מרוויחים כסף בדרך פשוטה וקלה, ופעם שניה כי אתם מרוויחים כסף בצורה קלה ומהירה.

אנחנו מרכזים ומחפשים אפשרויות חדשות ומגוונות כדי "למכור" זמן. אנחנו מוצאים מפרסמים שמוכנים לשלם על תשומת הלב שלכם, ואנחנו מחפשים משימות שונות שיאפשרו לכם לקבל כסף על פעילות קלה ומהירה.

נשמח לשמוע כל רעיון או הערה, נודה לכם אם תפנו אלינו בפניות. אנחנו מאחלים לכם משימות מוצלחות, ושתמצאו את הדרך שלכם להרוויח כסף משמעותי במאמץ לא קשה, ושתהנו מהתהליך.
צוות אתר שקל2, מקבוצת כיסוף.

הרשמה חינם