סקרים בתשלום

בארץ (ובעולם), נפוצה בשנים האחרונות שיטה פשוטה ליצור הכנסה נוספת, ללא מאמץ יוצא דופן או השקעה מיוחדת. סקרים בתשלום שמה.

מדובר בקונספט פשוט מאוד: אתם גולשים באינטרנט? מחכים לתשובה של מישהו בפייסבוק? או שאולי יש לכם שתי דקות "לשרוף". מדוע לא למלא סקר קצר ולצבור כסף בזמן הזה? הרי גם הזמן שלכם שווה כסף!

למה זה קיים?

החברות הגדולות משקיעות מליונים בשנה בסקרי דעת קהל, במחקרים המניבים להם מראית עין של אפשרות סטטיסטית כזו או אחרת במסגרתה יכולים מקבלי ההחלטות לנווט את הספינה העסקית שלהם מעט טוב יותר. אך דבר אחד תמיד רצו חברות אלו לעשות ולא יכלו: לקבל גישה ישירה אליך, הצרכן, חלק אורגני מקהל היעד של המוצר או השירות של החברות הללו. ובכן, כעת הן יכולות להגיע ישירות אליך ולקבל ממך משוב מושלם על אופן הראיה שלך את הדברים. לא עוד מתווחים, דוקטורים לסטטיסטיקה שיערכו עבורם את הסקרים, יפרשו אותם, יקבעו מרווחי טעות סטטיסטיים ויספקו מענה חלקי בלבד... כעת לחברות המעוניינות בדעתך יש נתיב נוח ויעיל לתת לך את הכח להשפיע על ההחלטות שלהן – באופן ישיר.

וכמה שהן מעוניינות בהשקפה שלך – אין לך מושג!

כבר אמרנו שחברות אלו משקיעות מליונים, אך לא דיברנו על עשרות ומאות המליונים שהן יכולות לחסוך על ידי קבלת החלטות טובה יותר, כזו שנשענת ישירות על המידע שרק את (או אתה) יכולים לספק!

ומה יוצא לי מזה?

עד עכשיו דיברנו רק על הצד של החברות שמשלמות עבור הסקרים. אבל מה האינטרס שלך להשתתף במשחק?

טוב, בואו לא נשכח – דבר ראשון כסף! כמה שתענו על יותר סקרים, כך תקבלו תגמול גדול יותר. ישנם לא מעט סקרים לענות עליהם ובהתאם, לא מעט כסף שניתן להרוויח בתהליך.

אך כסף הוא לא הדבר היחיד בעולם. מה עם השפעה? הרי תמיד שאלת "למה זה ככה ולא אחרת?" ותמיד רצית לשנות... אז זו ההזדמנות שלך: להביע את דעתך, להצטרף לחכמת ההמונים ולספק משקל לדעה שלך ולרצון שלך.

 

רוצים לראות כיצד עושים זאת? לחצו כאן!

כל הסקרים: